
![BASIC MODUŁ gniazdo pojedyńcze typu SCHUKO z przeslonami torów prądowych, beżowy [10]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/10/23/09/-B/MG/SZ/1Z/-0/1-/12/1/BIG.webp?hash=dd04ea749582bcf2a0d76e408e8226fc)

![BASIC MODUŁ gniazdo pojedyńcze typu SCHUKO z przeslonami torów prądowych, beżowy [10]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/10/23/09/-B/MG/SZ/1Z/-0/1-/12/1/BIG.webp?hash=dd04ea749582bcf2a0d76e408e8226fc)
Bielsko
| Seria | Simon Basic |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo wtyczkowe pojedyncze z uziemieniem typu Schuko z przesłonami torów prądowych |
| Kolor | beżowy |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż natynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 42mm |
| Głębokość wbudowania | 27.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787573034 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 4.7cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.0756kg |
| EAN13 opak. | 5902787573034 |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | Schuko |
| Liczba jednostek | 1 |
| ID_frame | 1013, 1014, 1015, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022, 2375, 2376, 2378, 932, 933, 985 |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Pokrywa gniazda | plakietka centralna |
| Klapka uchylna | nie |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Przesłony otworów prądowych | tak |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Gniazda zasilające |
| Podkategoria produktu | Gniazdo zasilające |
| Paleta kolorystyczna | beżowy |
| Funkcjonalności | przesłony torów prądowych |
| Nazwa producenta | Kontakt-Simon S.A. |
| Adres producenta | ul. Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
