
![SIMON 400 gniazdo okrągłe 16A typu SCHUKO, przyłącze kabel 20cm Wieland [FI 80mm], czarny [1]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/14/95/34/-4/31/01/00/2-/13/8/0/BIG.webp?hash=20f0c4df1bc020937af6211661155752)

![SIMON 400 gniazdo okrągłe 16A typu SCHUKO, przyłącze kabel 20cm Wieland [FI 80mm], czarny [1]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/14/95/34/-4/31/01/00/2-/13/8/0/BIG.webp?hash=20f0c4df1bc020937af6211661155752)
Bielsko
| Seria | Simon 400, Flash 60 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | meblowe gniazdo zasilające z uziemieniem (Schuko) |
| Kolor | czarny |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | konserwacja - użyj miękkiej, suchej szmatki. Nie używaj ściernych szmatek ani środków czyszczących zawierających chlor, wymagana grubość blatu min. 8 mm - max. 48 mm |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053292099 |
| Waga jedn. | 0.14kg |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Wymiary montażowe | Ø54mm |
| Wymiary zewnętrzne | Ø60mm |
| Cechy | gniazdo typ F (schuko) |
| Kolor RAL (zbliżony) | RAL 9005 |
| Typ | SCHUKO |
| Zastosowanie | do biur, do recepcji/poczekalni, do sal konferencyjnych |
| Głębokość regulowana | 8--47mm |
| Podkategoria produktu | Gniazdo meblowe |
| Grupa produktowa | Rozprowadzanie energii |
| Kategoria produktu | Mediaporty i gniazda wpuszczane w blat |
| Nazwa producenta | SIMON, S.A. |
| Adres producenta | Calle Diputación 390-392, 08013, Barcelona, Hiszpania |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
| Paleta kolorystyczna | czarny |
