
![Simon 54 gniazdo poczwórne z uziemieniem typu SCHUKO z przesłonami torów prądowych (kompletny produkt), podtynkowe, zaciski śrubowe, biały [10] [WERSJA SKANDYNAWSKA]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/05/52/43/-E/GS/Z4/NZ/-1/1/1/BIG.webp?hash=0cbbae14250c113655fb9e2730e5528f)

![Simon 54 gniazdo poczwórne z uziemieniem typu SCHUKO z przesłonami torów prądowych (kompletny produkt), podtynkowe, zaciski śrubowe, biały [10] [WERSJA SKANDYNAWSKA]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/05/52/43/-E/GS/Z4/NZ/-1/1/1/BIG.webp?hash=0cbbae14250c113655fb9e2730e5528f)
Bielsko
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo wtyczkowe poczwórne z uziemieniem typu Schuko z przesłonami torów prądowych - wersja skandynawska |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | kompletny produkt |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż natynkowy |
| Sposób mocowania | wkręty (np. do puszki) |
| Wysokość produktu | 98mm |
| Szerokość produktu | 110mm |
| Głębokość produktu | 43.5mm |
| Głębokość wbudowania | 0mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787836955 |
| Typ opak. jedn. | woreczek z przywieszką |
| Wys. opak. jedn. | 22.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 18cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 4.3cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.221kg |
| EAN13 opak. | 5902787836955 |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, Schuko |
| Liczba jednostek | 4 |
| ID_frame | 2174, 2175, 2176, 2177, 2178, 2179, 2180, 2279, 966, 967 |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Pokrywa gniazda | kompletna obudowa |
| Klapka uchylna | nie |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Przesłony otworów prądowych | tak |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Gniazda zasilające |
| Podkategoria produktu | Gniazdo zasilające |
| Paleta kolorystyczna | biały |
| Funkcjonalności | przesłony torów prądowych |
| Nazwa producenta | Kontakt-Simon S.A. |
| Adres producenta | ul. Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
