
![Simon 54 TOUCH Panel dotykowy 2 moduły - 2 pola dotykowe pionowe + 2 pola dotykowe pionowe, zastygła lawa [5]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/10/38/63/-D/ST/R2/33/-7/3/1/BIG.webp?hash=41d0fe5355664432d7efcf9b5ba5145d)

![Simon 54 TOUCH Panel dotykowy 2 moduły - 2 pola dotykowe pionowe + 2 pola dotykowe pionowe, zastygła lawa [5]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/10/38/63/-D/ST/R2/33/-7/3/1/BIG.webp?hash=41d0fe5355664432d7efcf9b5ba5145d)
Bielsko
| Seria | Simon 54 Touch |
| Nazwa produktu/Rodzaj | panel dotykowy 2 moduły |
| Kolor | zastygła lawa |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Produkt dostępny na zamówienie. Realizacja w ciągu 14 dni, możliwość montażu wyłącznie w poziomie |
| Klasa ETIM | EC001351 Panel zewnętrzny |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe, szkło |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy |
| Wysokość produktu | 96mm |
| Szerokość produktu | 163mm |
| Głębokość produktu | 10mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787858940 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 4cm |
| Szer. opak. jedn. | 12.3cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 21cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.212kg |
| EAN13 opak. | 5902787858940 |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 13cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 20cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 21.5cm |
| Moduł 1 | 2 pola dotykowe pionowe |
| Moduł 2 | 2 pola dotykowe pionowe |
| Liczba modulów | 2 |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Łączniki i przyciski |
| Podkategoria produktu | Sterownik / panel dotykowy |
| Paleta kolorystyczna | czarny |
| Nazwa producenta | Kontakt-Simon S.A. |
| Adres producenta | ul. Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
