
![SIMON 55 DIMMER – ściemniacz do LED ściemnialnych, klawiszowy (moduł), grafitowy mat [10]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/11/79/22/-T/ES/L1/W-/01/-1/16/1/BIG.webp?hash=270dc83a368bb7f43b85516de36be045)

![SIMON 55 DIMMER – ściemniacz do LED ściemnialnych, klawiszowy (moduł), grafitowy mat [10]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/11/79/22/-T/ES/L1/W-/01/-1/16/1/BIG.webp?hash=270dc83a368bb7f43b85516de36be045)
Bielsko
| Seria | Simon 55 GO |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ściemniacz zdalnie sterowany [Wi-Fi], DIMMER |
| Kolor | grafitowy mat |
| Typ produktu | moduł |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Podświetlenie | wbudowane, z podświetleniem |
| Klasa ETIM | EC000025 Ściemniacz |
| Nadruk/Piktogram | symbol "+" i "-" |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | przycisk |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 2 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787891008 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 5.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 10cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.1kg |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 29cm |
| Zużycie energii | < 1 W |
| Standard komunikacji | IEEE 802.11b/g/n |
| Rodzaj transmisji | szyfrowana |
| Częstotliwość transmisji | 2.401-2.483GHz |
| kompatybilny z | Android, Apple iPad, Apple iPhone, iPad Mini |
| Sterowanie z aplikacji | SimonGO |
| Maksymalne obciążenie | 2-200 W |
| Maksymalna moc częstotliwości radiowej | 19.98dBm EIRP |
| ID_frame | 2257, 2258, 2259, 2260, 2261, 2262, 2263, 2268, 2269, 2270, 2271, 2272, 2273, 2274 |
| Zakres częstotliwości | 50-50Hz |
| Liczba wyjść | 2 |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
| Do źródeł światła | LED ściemnialny (DIM) 230V - TAK, świetlówka kompaktowa (energooszczedna) - NIE, świetlówka liniowa - NIE, żarówki 230V - TAK, żarówki halogenowe 230V -TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator elektroniczny - TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator rdzeniowy toroidalny - NIE, urządzenia z silnikiem elektrycznym (wentylatory) - NIE, transformator rdzeniowy kolumnowy - NIE |
| Tryb pracy | Leading Edge, Trailing Edge, połączenie Wi-Fi poprzez standardowy router, połączenie bezpośrednie WIFI, połączenie z dowolnego miejsca na świecie (wymagany dostęp do Internetu) |
| montaż | podtynkowy |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem | tak |
| Pamięć poziomu jasności | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień | nie |
| Rodzaj obciążenia | Obciążenie pojemnościowe, Obciążenie rezystancyjne |
| Do zastosowania z czujnikiem ruchu | tak |
| Moc obciążenia | 2-200W |
| W układzie schodowym | Tak |
| Grupa produktowa | Smart home |
| Kategoria produktu | Sterowanie oświetleniem |
| Podkategoria produktu | Ściemniacz Wi-Fi |
| Paleta kolorystyczna | czarny |
| Funkcjonalności | pamięć poziomu jasności, sterowanie oświetleniem z aplikacji, współpraca z czujnikiem ruchu, współpraca z przyciskiem radiowym, z podświetleniem |
| Nazwa producenta | Kontakt-Simon S.A. |
| Adres producenta | ul. Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
