
![SIMON 82 Mechanizm łącznika jednobiegunowego 10AX, szybkozłączka [10]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/33/07/63/-7/51/01/-3/9/1/BIG.webp?hash=11e5dc89d8eefbc6f701320438a6686a)

![SIMON 82 Mechanizm łącznika jednobiegunowego 10AX, szybkozłączka [10]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/33/07/63/-7/51/01/-3/9/1/BIG.webp?hash=11e5dc89d8eefbc6f701320438a6686a)
Bielsko
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik jednobiegunowy |
| Typ produktu | mechanizm |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Podświetlenie | nie |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Nadruk/Piktogram | nie dotyczy |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 32mm |
| Głębokość wbudowania | 21mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 0 |
| Układ połączeń | Łącznik 1-biegunowy (bistabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053003510 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 4.5cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.058kg |
| EAN13 opak. | 8421053003510 |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| ID_frame | 1358, 1360, 1361, 1362, 1363, 1364, 1365, 1366, 910, 912, 913, 914 |
| Dedykowany do: | klawiszy: 82010-..; 82017-..; 82018-..; 82063-..; |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Łączniki i przyciski |
| Podkategoria produktu | Mechanizm |
| Nazwa producenta | SIMON, S.A. |
| Adres producenta | Calle Diputación 390-392, 08013, Barcelona, Hiszpania |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
