
![SIMON 82 Mechanizm łącznika jednobiegunowego z sygnalizacją załączenia 10AX, szybkozłączka [10]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/10/43/66/-7/51/02/-3/9/1/BIG.webp?hash=b5617814af2362e78c47abc70158d20c)

![SIMON 82 Mechanizm łącznika jednobiegunowego z sygnalizacją załączenia 10AX, szybkozłączka [10]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/10/43/66/-7/51/02/-3/9/1/BIG.webp?hash=b5617814af2362e78c47abc70158d20c)
Bielsko
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik jednobiegunowy z sygnalizacją załączenia |
| Podśw. | wbudowane, z sygnalizacja załączenia, lampka tląca, kolor: czerwony |
| Seria | Simon 82 |
| Mat. | metal |
| mocowanie | pazurki / wkręty |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Szer.prod. | 75mm |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053003527 |
| Piktogram | nie dotyczy |
| Zabezp. powierzchni | naturalne |
| H | 75mm |
| Gł. prod. | 32mm |
| Typ pr. | mechanizm |
| Spos.mont. | montaż podtynkowy |
| Uznam | 250V |
| Rodzaj podłączenia | szybkozłącza |
| Metoda eksploatacji | klawisz kołyskowy |
| Gł. wbudowania | 21mm |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę pod klawisze i uszczelkę ramki |
| Układ połączeń | Łącznik 1-biegunowy (bistabilny) |
| Ilość klawiszy | 0 |
| Prąd znam. świetl. | 10AX |
