
![SIMON BASIC NEOS Uszczelka do ramki 5-krotnej NEOS IP44 [10]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/07/88/06/-N/UC/5/1/BIG.webp?hash=9a811211e71136075f1b0db35f5c5836)

![SIMON BASIC NEOS Uszczelka do ramki 5-krotnej NEOS IP44 [10]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/07/88/06/-N/UC/5/1/BIG.webp?hash=9a811211e71136075f1b0db35f5c5836)
Bielsko
| Seria | Simon Basic Neos |
| Nazwa produktu/Rodzaj | zestaw uszczelek IP44 do ramki 5-krotnej |
| Uwagi | Bryzgoszczelność IP44 tylko z gniazdami: BMGZ1B, BMGD1B.01/22, MGZ1BP. |
| Klasa ETIM | EC002554 Wyposażenie dodatkowe do łączników instalacyjnych |
| Wysokość produktu | 82.6mm |
| Szerokość produktu | 376mm |
| Głębokość produktu | 12mm |
| Głębokość wbudowania | 11mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787844509 |
| Typ opak. jedn. | woreczek z przywieszką |
| Wys. opak. jedn. | 22cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 4.5cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.022kg |
| EAN13 opak. | 5902787844509 |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| Rodzaj akcesoriów | Uszczelka / Zestaw Uszczelek |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Ramki |
| Podkategoria produktu | Zestaw uszczelek IP44 |
| Nazwa producenta | Kontakt-Simon S.A. |
| Adres producenta | ul. Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
