
![SIMON 55 CONTROL – Kontroler przyciskowy sterujący bezprzewodowo innymi urządzeniami Simon GO, sterowany smartfonem, biały mat [10]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/11/79/46/-T/EK/1W/-0/1-/11/1/1/BIG.webp?hash=e1db36377bbbf5153d221e5871e8f1e1)

![SIMON 55 CONTROL – Kontroler przyciskowy sterujący bezprzewodowo innymi urządzeniami Simon GO, sterowany smartfonem, biały mat [10]](https://static.karoelektro.pl/KO/NT/A-/11/79/46/-T/EK/1W/-0/1-/11/1/1/BIG.webp?hash=e1db36377bbbf5153d221e5871e8f1e1)
Bielsko
| Seria | Simon 55 GO |
| Nazwa produktu/Rodzaj | kontroler przyciskowy [Wi-Fi], CONTROL |
| Kolor | biały mat |
| Typ produktu | moduł |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Produkt dedykowany do instalacji z przewodem neutralnym |
| Podświetlenie | tak |
| Klasa ETIM | EC001358 Nadajnik radiowy |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 39mm |
| Głębokość wbudowania | 31mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | przycisk |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 4 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787891428 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 5.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 10cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.094kg |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 29cm |
| Zużycie energii | < 1 W |
| Standard komunikacji | IEEE 802.11b/g/n (20 MHz), kompatybilny z WiFi, μWiFi |
| Rodzaj transmisji | dwukierunkowa, szyfrowana |
| Częstotliwość transmisji | 2.401-2.483GHz |
| kompatybilny z | Android, Apple iPhone, iPad Mini, komputery i urządzenia mobilne HTML5 |
| Sterowanie z aplikacji | SimonGO |
| Maksymalna moc częstotliwości radiowej | 19.98dBm EIRP |
| ID_frame | 2257, 2258, 2259, 2260, 2261, 2262, 2263, 2268, 2269, 2270, 2271, 2272, 2273, 2274 |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
| Tryb pracy | połączenie Wi-Fi poprzez standardowy router, połączenie bezpośrednie, połączenie z dowolnego miejsca na świecie (wymagany dostęp do Internetu) |
| Grupa produktowa | Smart home |
| Kategoria produktu | Kontrolery Wi-Fi |
| Podkategoria produktu | Kontroler przyciskowy Wi-Fi |
| Paleta kolorystyczna | biały |
| Nazwa producenta | Kontakt-Simon S.A. |
| Adres producenta | ul. Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
